Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.

łamigłówki dla klas 4-5 - ciekawe postacie - Iga Świątek

Ćwiczenia zamieszczone na niniejszej stronie dotyczą niebywale utalentowanej oraz utytułowanej sportsmenki, Igi Świątek, która jako pierwsza Polka w historii zajęła 1. miejsce w rankingu najlepszych tenisitek świata. Poniższe materiały pozwolą zapoznać się z wieloma interesującymi faktami oraz przybliżą niektóre dokonania tej świetnej tenisistki.

Tenis ziemny jest niezwykle widowiskowym sportem, uprawianym przez ludzi na całym świecie. System naliczania punktów jest dość skomplikowany. Mianowicie zawodnik (zawodniczka), który zdobędzie cztery punkty, z przewagą co najmniej dwóch nad swoim przeciwnikiem, wygrywa gema. Z kolei sześć zwycięskich gemów, z przewagą co najmniej dwóch, powoduje zdobycie seta. W sytuacji, gdy stan gemów wynosi 6:6, o triumfie w danym secie decyduje rozegranie ostatniego gema, w którym obowiązują specjalne zasady. W zależności od typu i rangi turnieju, mecz zwycięża gracz, który pierwszy wygra 2 albo 3 sety.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?